CZWARTA NIEDZIELA ? OFIAROWANIE PAŃSKIE

1.Dziś przeżywamy Święto Ofiarowania Pańskiego zwane Matki Bożej Gromnicznej. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiary zbierane na tace przeznaczone są na wsparcie zakonów kontemplacyjnych. Podczas wszystkich mszy św. błogosławimy gromnice.
2.W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Możliwość spowiedzi i adoracja Najświętszego Sakramentu w Brwilnie o16.30, a w Maszewie o 17.30. Zapraszam szczególnie kandydatów to bierzmowania i uczniów klas IV.
3.Wizytacja Jego Ekscelencji ks. Biskupa Mirosława Milewskiego będzie w naszej parafii 19 III(czwartek). Kandydatów do bierzmowania zapraszam już na rozmowę, która będzie weryfikować znajomość pacierza i katechizmu zawartego w indeksie.
4.Zapraszam po odbiór strojów komunijnych. Koszt alby dla chłopca wraz z przesyłką to 160 zł, sukienki 210 zł. Rodziców po stroje komunijne i kandydatów do bierzmowania zapraszam od wtorku do soboty w godzinach od 16 do 17 z wyłączeniem I pierwszego piątku miesiąca. Kandydaci do bierzmowania przynoszą ze sobą podanie do ks. Biskupa i ewentualnie brakujące dokumenty o których byli informowani podczas spotkań.
5.Solenizantom i Jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składam serdeczne życzenia. Za wszelkie dobro duchowe i materialne świadczone naszej parafii Bóg zapłać.
Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego a w nim:
?o Chiarze Lubich, twórczyni ruchu Focolari
?o debacie na temat praworządności w Polsce
?przedstawiamy kandydatów w wyborach na Prezydenta RP