XXV Niedziela Zwykła

1.Dziś dzień środków Społecznego Przekazu i Międzynarodowy Dzień Modlitwy o Pokój. Pamiętajmy w modlitwie o odpowiedzialnych za przekazywanie informacji i pracownikach mediów. Ofiary na tacę przekazane będą na Katolickie Radio Diecezji Płockiej do którego słuchania Zachęcam.
2.Za tydzień w poniedziałek 29 września w naszej Parafii będzie Sakrament Bierzmowania, którego udzieli ks. Biskup Mirosław Milewski. Dziś kandydaci do bierzmowania mają próbę po mszy św. o 11.00. Za tydzień będzie próba generalna.
3.W sobotę 27 września o godzinie 5.00 z Maszewa Dużego wyruszy autobus z Pielgrzymami do św. Lipki. Po drodze zabierze pielgrzymów z Brwilna jadąc ulicami: Spacerowa, Wrzosowa i Płocka.
4.Serdecznie dziękuję panu Janowi Mikołajewskiemu za pomalowanie okien kościoła w Maszewie Dużym. Rycerzom św. Jana Pawła II za zaopiekowanie się i porządkowanie terenu przy figurach i krzyżach przydrożnych naszej Parafii.
5.Wszystkim jubilatom i solenizantom Rozpoczynającego się tygodnia życzymy obfitości Bożych darów. Zapraszam na FB i stronę naszej parafii.
6.Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
7.Bóg zapłać składane ofiary na potrzeby naszych kościołów.