II NIEDZIELA ADWENTU

1.Trwa wizyta duszpasterska tak zwana kolęda. Serdecznie dziękuję za życzliwe przyjęcia, poczęstunki i pomoc w odnalezieniu się w nowej rzeczywistości topograficznej dla mnie. Bóg zapłać za ofiary, które przeznaczę na potrzeby inwestycyjne naszej parafii tj. na kościół w Brwilnie i Maszewie.
2.Do kościoła w Maszewie wybrany jest już kamień (granit) na posadzkę. Próbka wyłożona jest obok sztalugi z planem posadzki.
3.Dziś spotkanie z kandydatami do bierzmowania po mszy św. o 11.00. W przyszłą niedzielę zapraszam na spotkanie dzieci klas III z książeczkami w których udokumentowana jest ich obecność na niedzielnych mszach świętych.
4.Dziś o 14.00 poświęcenie figurki, którą odbudowała firma BUDOMONT. Serdeczne Bóg zapłać.
5.Za tydzień w niedzielę rozpoczniemy rekolekcję adwentowe, które poprowadzi ks. dr Grzegorz Kaczorowski. Dokładny plan podam w następną niedzielę.
6.Bóg zapłać za ofiary n podłogę, które złożyli: Teresa i Lech Zembrzuscy, anonimowo z Brwilna, Marcel z rodzicami, Renata i Sławomir Kędzierscy,
7.Bardzo się cieszę, że udało się położyć styropian na części mieszkalnej kościoła. Było to możliwe dzięki ogromnemu zaangażowaniu kilkunastu Panów, którym z serca dziękuję. Pracowali panowie: Roman Myśliński, Kazimierz Zieliński, Krzysztof Kotarski, Tan Tarka, Krzysztof Kaczorowski, Zygmunt Borowski, Euzebiusz Świtkowski, Lech Wawrzyński, Marcin Zalewski, Jacek Gołębiewski, Władysław Stępień, Zbigniew Jagliński.
8.Do naszych domów w tym czasie dociera opłatek, który dystrybuuję Pan Organista. Przyjmijmy Jego posłańca z życzliwością.
9.W tym tygodniu odwiedzę od godziny 1500:
9 XII ul. Wrzosowa, Jagodowa, Poziomkowa
10XII ul. Wrzosowa numery nieparzyste i Dereniowa
11XII ul. Grzybowa, Kalinowa i Wrzosowa od państwa Gostomskich
12XII ul. Różana i Wenecka, oraz Jałowcowa(umknęła mnie)

       18XII Brwilno od Państwa Lisickich do Gołębiewskich
       19XII ul. Laurowa, Lawendowa i Płocka od Spacerowej

10.Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składam serdeczne życzenia. Za każdy gest
życzliwości i ofiary Bóg zapłać. Wszystkim życzę błogosławionego tygodnia.