IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1.Dzisiejsza, IV niedziela Wielkiego Postu w liturgii Kościoła nosi nazwę Laetare ? Radujmy się. Kładzie ona akcent na paschalną radość i nadzieję.
2.W środę obchodzić uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Mszę w Brwilnie o 13.00 i Maszewie o 17.00.
3.Są do nabycia Wielkanocne Baranki rozprowadzanego przez Caritas na nasz wielkanocny stół w cenie 5 zł. Ofiarą wesprzemy potrzebujących.
4.W ubiegłym tygodniu na część mieszkalną kościoła w Maszewie został nałożony klej i zatopiona siatka. Teraz pozostało jeszcze nałożyć klej po raz drugi i zaimpregnować unigruntem. Za prace przy kościele w ostatnim czasie dziękuję panom: Krzysztofowi Kotarskiemu, Marcinowi Zaleskiemu, Zbigniewowi Jagileskiemu, Lechowi Wawrzyńskiemu.
5.Gość Niedzielny podczas pandemii nie będzie się ukazywać.
6.Rekolekcji wielkopostnych nie będzie w tym roku. Chcących się pojednać z Bogiem na święta w sakramencie pokuty zapraszam każdego dnia do kościoła na 16.30. Tam będę oczekiwał na Was w konfesjonale.
7.Solenizantom i Jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składam serdeczne życzenia. Pamiętam w modlitwie o wszystkich cierpiących i chorych, zagrożonych w swojej egzystencji i modlę się to, aby Pan Bóg zachować nas raczył. Bóg zapłać obecnym, że dajecie świadectwo wiary, która przezwycięża paraliżujący strach.