V NIEDZIELA WIELKANOCNA

1.W najbliższą sobotę dzieci klas III przyjmą Pana Jezusa po raz pierwszy w Komunii Św. Uczniowie klas IV również w sobotę odnowią przyrzeczenia swojego Chrztu św. Spowiedź dzieci i ich krewnych o godzinie 17.30: poniedziałek i wtorek dla odnawiających przyrzeczenia chrztu, środa i czwartek dla dzieci klas III. Próba generalna w czwartek o 18.30 dla dzieci klas III i o 18.30 we wtorek dla dzieci klas IV.
2.Kandydaci do bierzmowania od 23 maja będą mieć rozmowę kwalifikacyjną przed przyjęciem sakramentu. Proszę, aby znali pacierz i zamieszczone na stronie parafii pytania katechizmowe.
3.Spotkanie modlitewne odnowy w Duchu Świętym w poniedziałek o 19.00. Odnowa organizuję wyjazd na Ogólnopolskie Czuwanie na Jasnej Górze w dniu 21 maja. Koszt autobusu to 70 zł, zapisy u pani Elżbiety – kom. 500230940.
4.Solenizantom i Jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa. Szczególnie Zofii, Andrzejowi,
5.Za wszelką życzliwość i ofiary duchowe i materialne serdeczne Bóg zapłać. Prace wykończeniowe trwają, dziękuję Panom którzy systematycznie pracują każdego dnia i tym, którzy znajdują czas by choć przez kilka godzin wykonać jakąś pracę i pomóc w wykończeniu.
6.Dziękuję firmie Stol-Mar Rutkowski z Mańkowa za nieustanną pomoc związaną z pracami stolarskimi.