X niedziela Zwykła

1.Trwa czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przez odmawianie litanii do Serca Pana Jezusa wynagradzamy Bożemu Sercu za grzechy nasze i bliźnich, wszelkie zniewagi i braki w wierze. Dziękujemy za Boże miłosierdzie i prosimy o wytchnienie oraz pociechę w codziennych troskach.
2.Dziś po mszy św. o 11.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.
3.13 czerwca Dom Pomocy Społecznej im. abpa Nowowiejskiego zaprasza osoby z niepełnosprawnościami na spotkanie patrona Domu na godzinę 10.00. w programie konferencja, wspólny śpiew piosenek religijnych, będzie też zespół Bayer Full. (plakaty na tablicach ogłoszeń)
4.Od 1 lipca rozpoczniemy remont kapitalny kościoła w Brwilnie, który potrwa około 3 miesięcy. Na ten czas mszę św. z Brwilna będą przeniesione do Maszewa.
5.Zbliża się koniec roku szkolnego, proszę dzieci i młodzież- zakończmy go w łasce uświęcającej. Skorzystajmy z sakramentu pokuty i pojednania.
6.15 lipca poniedziałek proponuję wyjazd w południe na Jasną Górę. Powrót z Częstochowy po północy. Jeśli się zbierze autobus to pojedziemy. Proszę zapisywać się jak najszybciej. Koszt autokaru to 75 zł.
7.19 lipca będzie zbiórka elektro śmieci, tak jak 2 lata temu. Możemy już gromadzić sprzęt do oddania.
8.Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.
9.Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodni życzę Bożego błogosławieństwa. Za wszelką życzliwość i ofiary. Bóg zapłać. Na czyszczenie drzew z suchych konarów otrzymałem ofiary: państwo Różyccy z Brwilna 500zł, pani Wiktoria Piotrowska z rodziną 500zł, pan Bronisław Matlęga z Płocka 300zł. W sumie mamy 2300zł.