XI Niedziela

1.Dziś obchodzimy wspomnienie patronki kościoła filialnego w Maszewie ? św. Jadwigi królowej- mamy odpust. Po mszy o 11.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, odmówimy litanię do św. Jadwigi.
2.Zakończyliśmy pracę przy odnawianiu mebli w kościele, Bóg zapłać za to panu Wiesławowi Szer.
3.Pomału dobiegają końca pracę związane z układaniem kostki na schodach kościoła. Serdecznie dziękuję panom, którzy podjęli się tego zadania: Romanowi Myślińskiemu, Janowi Tarce i Kazimierzowi Zielińskiemu. Wsparli ich Henryk Kaczorowski, Zygmunt Borowski. Pani Bożena Przepiórkiewicz wraz z panią Lilianną Sobczak przygotowywały posiłki. Otrzymałem też ofiarę pieniężna w kwocie 1000zł z Brwilna na trwające pracę. Bóg zapłać wszystkim, dzięki którym udało się przeprowadzić te prace.
4.Bóg zapłać za posprzątanie kościołów.
5.?Diecezjalny Instytut Muzyki Kościelnej ?Musicum? w Płocku prowadzi nabór chętnych do nauki gry na organach kościelnych i fortepianie. Zapraszamy serdecznie młodzież od 12 roku życia oraz dorosłych, zarówno chłopców, jak i dziewczęta, Panie i Panów. Przesłuchania odbędą się 20 czerwca br. o godz. 10.30 oraz 19 września br. o godz. 10.30 w siedzibie Instytutu w Płocku. Szczegóły na stronie internetowej musicum.pl ?.
6.Dom seniora Leonianum W Sikorzu zaprasza osoby po 60 roku życia na bezpłatne zajęci sportowe oraz wyjazdy integracyjno-kulturalne. Szczególy w ulotkach na ławce pod chórem i plakacie.
7.Zachęcam do nabycia Gościa Niedzielnego i Małego Gościa.
8.Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrej i Błogosławionej Niedzieli, dziękując za wszelką życzliwość i modlitwę. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzę Błogosławieństwa Bożego. A nam wszystkim wytrwałości i ufności w Opatrzność Bożą.