XIII niedziela zwykła

1.Dziś ostatnia niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych. Dzisiejsza niedziela jest ostatnią przed remontem kościoła w Barwinie, który na 3 miesiące będzie zamknięty. Od przyszłej niedzieli mszę św. będą tylko w Maszewie Dużym w godzinach: 8.00; 9.30; 11,00; 17.00.
2.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 8.00. Msza św. w Maszewie o 17.00. Wcześniej adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź.
3.Zachęcam do wykorzystania czasu wakacji po chrześcijańsku. Nie zapominajmy o Mszy św. w niedzielę. Zachęcam do wzięcia udziału w 43 pielgrzymce pieszej na Jasną Górę. Zapisy i karty w zakrystii. Są już modlitewniki Pielgrzyma Duchowego w zakrystii. Zachęcam do korzystania z tej formy pielgrzymki.
4.Organizuję pielgrzymkę do Turcji śladami św. Piotra od 5 do 16 maja. Szczegóły na stronie parafii. Chętnych proszę o zapisywanie się.
5.Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.
6.Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa. Za wszelką życzliwość i ofiary Bóg zapłać.
7.Na cmentarzu w Brwilnie zaczniemy usuwać suche konary: otrzymałem ofiarę w kwocie 600z od Beaty i Tomasza, oraz anonimowo 300zł. W sumie mamy na ten cel 6300zł. Jest to prawie połowa potrzebnych środków. Z cmentarzy zostały wywiezione śmieci – koszt prawie 5000zł.