DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1.W sobotę po mszy św. o 17.00 odbyło się spotkanie dzieci klas III, za tydzień zapraszam dzieci klas IV.
2.W przyszłą niedzielę na mszy o 11.00 zaprezentuje program słowno-muzyczny nasza schola parafialna Filii Dei (Dzieci Boga).
3.W Kościele rozpoczyna Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Pan Jezus domaga się wzajemnej miłości: „To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem”. Niech ta miłość stanie się naszym znakiem rozpoznawczym w świecie.
4.W piątek 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w sobotę 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do domu Ojca. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.
5.Wizyta duszpasterska zwana kolędą w tym roku zasadniczo będzie około Wielkanocy. Jeśli natomiast ktoś chcę z jakiś powodów, abym odwiedził go teraz to proszę o kontakt.
6.W nowo powstającej plebanii została skończona instalacja kanalizacji i będzie układana instalacja wodna i ogrzewania centralnego.
7.Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składam serdeczne życzenia. Za każdy gest życzliwości i ofiary – Bóg zapłać. Otrzymałem ofiarę na potrzeby parafii 200zł. Wszystkim życzę błogosławionego tygodnia.
8.Zachęcam do czytania Gościa Niedzielnego który od początku tego roku kosztuje 8zł. Obecny egzemplarz zawiera płytę CD z Biblią Audio.