Informacje o pielgrzymce dla grupy Biało-Czerwonej.

  1. Nasze pielgrzymowanie odbędzie się 6 sierpnia w czwartek. O godzinie 6.00 gromadzimy się tradycyjnie w Katedrze płockiej na Mszy Świętej, po niej wyruszamy na trasę, tradycyjnie w Gostyninie zjemy obiad, wędrujemy do Sokołowa, tam od razu jest Apel i powrót do Płocka.
  2. Powrót z Sokołowa Pielgrzymi muszą zorganizować sobie na własną rękę.
  3. W pielgrzymce mogą wziąć udział tylko osoby zdrowe, bez przeciwwskazań zdrowotnych i nieposiadające chorób przewlekłych. W dniu wyjazdu każdy będzie podpisywał oświadczenie o pielgrzymowaniu na własną odpowiedzialność i o tym, że w ostatnich 14 dniach nie kontaktował się z osobami chorymi na Covid-19 i nie ma żadnych objawów tej choroby. Przed wyjściem na trasę każdy Pątnik zobowiązany jest do zgody na zmierzenie temperatury.
  4. Limit wiekowy ? zalecany 16-60 lat (proszę o odpowiedzialność za zdrowie swoje i innych). Osoby niepełnoletnie potrzebują zgody rodziców lub opiekunów.
  5. Zapisy ? tylko i wyłącznie u mnie. Podajemy imię i nazwisko, adres, PESEL. Zapisy trwają do końca lipca. Zgłoszenie proszę przesłać mailem x.p.gadomski@gmail.com
  6. Nie organizujemy ?dzikiego pielgrzymowania?! Czyli że ktoś przyjeżdża wcześniej, idzie z innymi grupami, później zostaje na kolejne dni. Po to jest ta sztafeta, żeby dać każdej grupie możliwość pielgrzymowania.