XXVI niedziela zwykła

  • Proboszcz 

1.Rozpoczyna się miesiąc październik, podczas którego modlimy się na różańcu. Różaniec w Brwilnie będzie w dni powszednie o 15.45. Jeśli ktoś będzie chciał mszę św. to będzie ona sprawowana o 15.15. Różaniec za piętnaście szesnasta będzie dobrą porą dla dzieci, aby jeszcze w ciągu dnia wróciły do domu.
2.Różaniec w Maszewie Dużym będzie o 16.30, a po nim bezpośrednio msza św. około godziny 17.00. Zapraszam serdecznie, dzieci, młodzież szczególnie bierzmowanych i nas wszystkich do tego, aby spełnić prośbę Matki Bożej, która zawsze podczas objawień wzywała ludzi do odmawiania różańca.
3.Dziś ostatnia niedziela miesiąca ? spotkanie KŻR.
4.Za tydzień Adoracja Najświętszego Sakramentu w Brwilnie, za dwa tygodnie spotkanie z kandydatami do bierzmowania po mszy o 11.00.
5.Bardzo proszę, aby rodzice dzieci przystępujących do pierwszej komunii św. indywidualnie na kartkach podali wymiary swoich pociech w celu zamówienia alb.
6.Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składam życzenia Bożego błogosławieństwa. Za życzliwość, modlitwę, ofiary duchowe i materialne przekazywane na cele duszpasterskie, wyrażam serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać.
7.Zachęcam do lektury Gościa po którego zapraszam do zakrystii.