XXXII niedziela zwykła

1.Dziś po mszy o 11.00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania, za tydzień z dziećmi klas III.
2.Jutro 101 rocznica odzyskania niepodległości. Zapraszam na mszę święte, aby pomodlić się w intencji naszego domu ? Polski. Msza w Brwilnie o 9.30 a w Maszewie o 11.00.
3.Serdecznie dziękuję za ofiary na podłogę w Maszewie po 300zł: rodzina z Mickiewicza, Zalewscy Monika i Marcin, Tarnowska Katarzyna, Tarnowski Patryk, Regina Zalewska, oraz 600zł. Iwona i Marek Rutkowscy z ul. Dębowej 48, oraz Grażyna i Andrzej Fabisak z Brwilna.
4.Kontrolki z niedzielnych mszy św.
5.W naszej parafii są 3 róże Żywego Różańca. Jest oddolna inicjatywa, aby powstała kolejna róża która będzie skupiać rodziców dzieci, którzy chcieli by modlić się za swoje dzieci. Chętnych proszę o zgłaszanie się.
6.Komunia św. w dni powszednie w Maszewie będzie możliwa w pozycji klęczącej gdyż już jest możliwość klękania.
7.Do kościołów zakupiłem poduszki na ławki. Dziękuję państwu Markowskim za pożyczenie samochodu, którym mogłem je przywieść z woj. opolskiego.
8.Dziękuję panom Romanowi Myślińskiemu i Janowi Tarce za ocieplenie okien pod częścią mieszkalną kościoła.
9.Zachęcam do zamawiania wypominek całorocznych, jak również mszy św. na ten i przyszły rok.
10.Jutro dzień swojego patrona obchodzi ks. Marcin Sadowski, który wspiera mnie swoją modlitwą i słowem w naszej Parafii. Składam serdeczne życzenia w imieniu nas wszystkich i zapewniam o naszej pamięci modlitewnej.
11.Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składam serdeczne życzenia. Za każdy gest życzliwości i ofiary Bóg zapłać. Wszystkim życzę Błogosławionego tygodnia.
12.Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.