XXXIII niedziela zwykła

  • Proboszcz 

1.Spotkanie z dziećmi do I komunii świętej dziś po mszy św. o 11.00, za tydzień z dziećmi, które odnawiają przyrzeczenia chrztu świętego klas IV.
2.W ostatnią niedzielę miesiąca za tydzień, zmiana tajemnic różańcowych i spotkanie członków KŻR. Zapraszam rodziców do utworzenia kolejnej róży, która swoją modlitwą będzie wypraszać łaski dla dzieci jej członków. To tylko 3 minuty dziennie.
3.30 listopada w sobotę o 18.00 będziemy przeżywać odpust parafialny w Brwilnie. Już dziś zapraszam.
4.Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na posadzkę w kwocie 300 zł: Elżbieta i Dariusz Osowscy, rodzina Kuźmińskich, rodzina Malik, Wiesława i Adam Wiśniewscy, Alina i Zdzisław Krysztoforscy (Świerkowa), Teresa i Krzysztof Kaczorowscy, Jadwiga i Euzebiusz Świtkowscy 400zł, Dorota i Paweł Traczyk ? 500zł, Mieczysława i Antoni Piórewicz ? 600zł,
5.W najbliższy czwartek będziemy obchodzić imieniny pana Janusza Piotrowskiego ? organisty. Życzymy zdrowia i Bożego błogosławieństwa.
6.Po ostatnim spotkaniu Rady Parafialnej radni zdecydowali, aby przekonsultować w szerszym gronie co dalej z budynkiem plebanii w Brwilnie. Wyznaczyli termin spotkania otwartego na środę 21 listopada. Tak by spotkanie było jak najbardziej owocne postanowiłem, aby odbyło się w budynku plebanii w Brwilnie. Zapraszam na godzinę 18.00 mieszkańców:
Czwartek ? Brwilno i Ludwiko, Biskupice i ulice z miasta Płocka.
Piątek ? Maszewo Duże i Maszewo i pozostali mieszkańcy z terenu parafii. Mam nadzieję, że wspólnie zrodzi się myśl co dalej?
7.W przyszłym roku od 21 do 28 września organizuję pielgrzymkę samolotem do Gruzji. W trakcie pielgrzymki po tym malowniczym kraju będziemy przemieszczać się autobusem. Koszt to około 4 tyś zł. Chętnych zapraszam do zapisywania się. Szczegóły są dostępne na stronie internetowej parafii: brwilno-maszewo.opw.pl, jak na moim koncie na FB.
8.Zachęcam do zamawiania wypominek całorocznych, jak również mszy św. na ten i przyszły rok.
9.Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składam serdeczne życzenia. Za każdy gest życzliwości i ofiary Bóg zapłać. Wszystkim życzę Błogosławionego tygodnia.
10.Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.