ZAPROSZENIE DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KIERMASZU

  • Proboszcz 

Parafia pod wezwaniem św. Andrzeja Ap. wspólnie z naszymi harcerzami i zuchami z Drużyny „Białe Wilki” i Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu mamy wielka przyjemność zaprosić na dzień 5.12.2021 o godz. 12.00, wszystkich mieszkańców naszej Parafii na otwarty Kiermasz Mikołajkowy 2021, który odbędzie się na placu przed kościołem w Maszewie Dużym.

Na naszym kiermaszu będziecie mogli znaleźć ciekawe i niepowtarzalne wyroby rękodzieła naszych dzielnych zuchów i harcerzy, a także naszych znajomych i Przyjaciół z terenu całej naszej Gminy. Wśród wielu niepowtarzalnych świątecznych upominków i prezentów znajdziecie takie jak przepiękne świeczki z motywami świątecznymi (lane z prawdziwego wosku pszczelego) i świąteczne kartki pocztowe wykonane przez nasze zuchy, szydełkowe Mikołajki a także inne ozdoby i wyroby świąteczne wykonane prze naszych Przyjaciół i znajomych.

Będzie też można przynieść wyczytane książki aby podzielić lub wymienić się nimi z innymi bibliofilami z naszej okolicy.

To samo, można będzie też zrobić, ze znudzonymi już zabawkami i sprzętem sportowym ( byle były sprawne).

Znajdziecie też, miody w różnej postaci i….wiele, wiele innych niespodzianek przygotowanych przez naszych Przyjaciół oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji przy gminie Stara Biała.

Będą czekały na was przygotowane stoły i stoiska na których będziecie mogli wystawić swoje propozycje. Prosimy o zgłaszanie się chętnych do wzięcia udziału jako wystawca pod numer telefonu:

794 752 526